Pharmacological treatment of children and adolescents with mental health conditons

Na ankietę może odpowiedzieć rodzic lub dziecko/młoda osoba (do 18 roku życia) pod nadzorem rodzica, lub obie (jedna ankieta wypełniona przez rodzica i jedna ankieta wypełniona przez dziecko/młodą osobę). W ramach ECNP Child and Adolescent Psychopharmacology Network (https://www.ecnp.eu/research-innovation/networks-thematic-working-groups/List-ECNP-Networks/Child-and-adolescent-neuropsychopharmacology), zainteresowany przygotowując grunt pod rozwój, wdrożenie i edukację w zakresie neuropsychofarmakologii dzieci i młodzieży, opracowujemy artykuł poświęcony psychofarmakologii dzieci i młodzieży: niezaspokojone potrzeby i możliwości.
Aby poznać perspektywy pacjentów i rodziców, których zazwyczaj brakuje w tego typu recenzjach, zapraszamy do wypełnienia poniższej krótkiej ankiety (3 pytania). Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa udział, który pozwoli nam podnieść świadomość w zakresie istotnych aspektów oraz podnieść jakość i potencjalny wpływ tej pracy.

Question Title

* 1. Jakie informacje chciałbyś uzyskać z przyszłych badań dotyczących leczenia farmakologicznego dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi?

Question Title

* 2. Czy uważasz, że istnieje piętno związane z leczeniem farmakologicznym dzieci i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi?

Question Title

* 3. Jeśli tak, jak sobie z tym poradzić?

Question Title

* 4. Ta ankieta została wypełniona przez (możesz wybrać jedną lub obie)

T