Pharmacological treatment of children and adolescents with mental health conditons

Bu anket bir ebeveyn tarafından veya bir ebeveyn gözetiminde bir çocuk/genç (18 yaşına kadar) veya her ikisi tarafından (ebeveyn tarafından doldurulan bir anket ve çocuk/genç tarafından doldurulan bir anket) tarafından yanıtlanabilir. ECNP Çocuk ve Ergen Psikofarmakoloji Ağının bir parçası olarak, (https://www.ecnp.eu/research-innovation/networks-thematic-working-groups/List-ECNP-Networks/Child-and-adolescent-neuropsychopharmacology), ilgili Çocuklarda ve ergenlerde nöropsikofarmakoloji ile ilgili geliştirme, uygulama ve eğitim için zemin hazırlayarak, çocuk ve ergenlerde Psikofarmakolojiye odaklanan bir makale geliştiriyoruz: karşılanmamış ihtiyaçlar ve fırsatlar.
Bu tür incelemelerde genellikle eksik olan hastaların ve ebeveynlerin bakış açılarını bir araya getirmek için sizi aşağıdaki kısa anketi (3 soru) doldurmaya davet etmek istiyoruz. İlgili yönlerle ilgili farkındalığı artırmamıza ve bu çalışmanın kalitesini ve potansiyel etkisini artırmamıza olanak sağlayacak katılımınız için çok müteşekkiriz.

Question Title

* 1. Zihinsel rahatsızlığı olan çocuk ve ergenlerin farmakolojik tedavisine ilişkin gelecekteki çalışmalardan hangi bilgileri görmek istersiniz?

Question Title

* 2. Akıl sağlığı sorunları olan çocuk ve ergenlerin farmakolojik tedavisi ile ilgili damgalanma olduğunu düşünüyor musunuz?

Question Title

* 3. Eğer öyleyse, bununla nasıl başa çıkabiliriz?

Question Title

* 4. This survey has been completed by (you Bu anketi dolduran (birini veya her ikisini de seçebilirsiniz)

T