Pharmacological treatment of children and adolescents with mental health conditons

Uz šo aptauju var atbildēt viens no vecākiem, vai bērns/jaunietis (līdz 18 gadu vecumam) ar vecāku uzraudzību, vai abi (viena vecāku aptauja un viena bērna/jaunieša aptauja). Kā daļa no ECNP bērnu un pusaudžu psihofarmakoloģijas tīkla (https://www.ecnp.eu/research-innovation/networks-thematic-working-groups/List-ECNP-Networks/Child-and-adolescent-neuropsychopharmacology). veidojot pamatu bērnu un pusaudžu neiropsihofarmakoloģijas izstrādei, ieviešanai un izglītošanai, mēs izstrādājam rakstu, kurā galvenā uzmanība pievērsta bērnu un pusaudžu psihofarmakoloģijai: neapmierinātās vajadzības un iespējas.
Lai apkopotu pacientu un vecāku viedokļus, kuru šāda veida atsauksmēs parasti trūkst, mēs vēlamies jūs aicināt aizpildīt šo īso anketu (3 jautājumi). Esam ļoti pateicīgi par jūsu līdzdalību, kas ļaus mums palielināt izpratni par būtiskiem aspektiem un uzlabot šī darba kvalitāti un iespējamo ietekmi.

Question Title

* 1. Kādu informāciju jūs vēlētos redzēt turpmākajos pētījumos par bērnu un pusaudžu ar garīgiem traucējumiem farmakoloģisko ārstēšanu?

Question Title

* 2. Vai, jūsuprāt, pastāv stigmatizācija, kas saistīta ar bērnu un pusaudžu ar garīgās veselības traucējumiem farmakoloģisko ārstēšanu?

Question Title

* 3. Ja jā, kā mēs varam to risināt?

Question Title

* 4. Šo aptauju aizpildīja (jūs varat izvēlēties vienu vai abus)

T