Pharmacological treatment of children and adolescents with mental health conditons

Į šią apklausą gali atsakyti vienas iš tėvų, arba vaikas/jaunuolis (iki 18 metų) prižiūrint vienam iš tėvų, arba abu (vieną apklausą užpildo vienas iš tėvų ir vieną apklausą – vaikas/jaunuolis). Kaip ECNP vaikų ir paauglių psichofarmakologijos tinklo dalis (https://www.ecnp.eu/research-innovation/networks-thematic-working-groups/List-ECNP-Networks/Child-and-adolescent-neuropsychopharmacology). Sudarydami pagrindą vaikų ir paauglių neuropsichofarmakologijos kūrimui, įgyvendinimui ir švietimui, rengiame straipsnį, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas vaikų ir paauglių psichofarmakologijai: nepatenkinti poreikiai ir galimybės.
Norėdami surinkti pacientų ir tėvų požiūrius, kurių dažniausiai pasigendama tokio pobūdžio apžvalgose, kviečiame užpildyti šią trumpą anketą (3 klausimai). Esame labai dėkingi už jūsų dalyvavimą, kuris leis mums didinti informuotumą apie svarbius aspektus ir pagerinti šio darbo kokybę bei galimą poveikį.

Question Title

* 1. Kokios informacijos norėtumėte gauti iš būsimų psichikos sutrikimų turinčių vaikų ir paauglių farmakologinio gydymo tyrimų?

Question Title

* 2. Ar manote, kad yra stigmos, susijusios su psichikos sveikatos sutrikimų turinčių vaikų ir paauglių farmakologiniu gydymu?

Question Title

* 3. Jei taip, kaip galime tai išspręsti?

Question Title

* 4. Šią apklausą užpildė (galite pasirinkti vieną arba abu)

T